• BIST1000 %
  • DOLAR %
  • EURO %
  • STERLIN 0.00%
  • ALTIN (gr)0,00 %
  • ALTIN (ons) 0.00%
  • PETROL %
Ana sayfa / Borsa Analiz / Aselsan Bilanço Sonrası Ne Olur ?
BLNCS

Aselsan Bilanço Sonrası Ne Olur ?

Aselsan Bilanço Sonrası Ne Olur ? 31.10.2017

Aselsan bilanço sornası ne olur?

çoğu yatırımcının aklından geçen soru bu “yarın aselsan ne olur” 🙂 Öncelikle uzun vade yatırımcılar için güvendiği şirketlere yatırım yaptıktan sonra bilanço döneminden dönemine kazançlarına bakarlar .. neticede uzun vade yatırım yapıyorlar sürekli indiaktör lerin ne tür sinyal ürettiğine yada derinlik incelemelerine gerek yok.. Uzun vade yatırımcıların bazı ları bilanço sonrası kar realize edip uygun fiyatdan yakalayacaklarını düşünerek gir-çık yapıp bir sonraki bilançoyu beklemeye devam ederler.. Yarın aselsan için şu olur demek yanlış olur fakat şirketsel olarak ülkemizin savunma sanai ye verdiği önem, aselsan ın iş ilişkileri olsun ve ortalama 2 yıl da bir bedelsiz açıklaması şimdiden yatırımcıların beklenti içerisine girmesine yetiyor.

Aselsan az da olsa beklentilerin altında kar açıkladı. Beklentiler 265 mil. tl seviyesinde idi, şirketin açıkladığı 263.540 mil. tl. Ne derece etkileyecek bunun analizi ve yorumunu sizlere bırakıyoruz.

Güncel fiyat grafiği;

ASELS-GNCL

 

(Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir ve zarar edebilirsiniz. Sayfadaki paylaşım amacı  takip amaçlıdır ve kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak kullanılmaz)

Gelen Aramalaraselsan hisse senedi ne kadar ekim 2017, borsa eğitim aselsan

Yazar admin

Check Also

THYAOhisse

THYAO Düzeltme Başladı mı?

THYAO, Türk Hava Yolları hisse senedi güncel grafik.. 08.02.2018 ABD DOW30 endeksi ile birlikte ABD …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir